Cumhurbaşkanı Fabian Ernst

4 Şubat 2009’da ilk defa bembeyaz Beşiktaş formasını giydi Fabian Ernst. Canlı gözlerle görüp, ismini haykırmak gurur vericiydi, ileride çocuklara, torunlara anlatacak çok güzel bir ruh bıraktı, öyle gitti. Belki de gitmemeliydi.

2008-2009 sezonu devre arasıydı. Beşiktaş şampiyonluğunun üzerinden altı sene geçmişti. Trabzon lider, Sivas ikinci, ikisinin de 6 puan gerisindeydi Kara Kartal, Fabian Ernst takıma geldiğinde. Her şey değişti O takıma geldiğinde. Gençlerbirliği maçında 65’te kilidi açıp galibiyeti getirdi, Ankara’da nefis bir gol attı. Beşiktaş Fabian’la beraber ikinci yarıda sadece 4 beraberlik ve 1 mağlubiyet elde ederek sezonu şampiyon kapatıyordu.

Fabian, her şeyden önce maçlarda mücadele ediyor, savaşıyordu. Tam da senin, benim, bizim istediğimiz gibi. Kartalcell reklamında da bunu dile getiriyor, yumruğunu sımsıkı yaparak; “Beşiktaş Mücadeledir !” diyordu.

Bunların ardından 16 Eylül 2011 gecesi umutların bittiği anda çıkarttı kafayı Fabian. Vurdu topu CSKA ağlarına, yıkıldı ortalık!

Galatasaray maçında tribünde bizler zor tutarken kendimizi, O sahada bizi yansıttı. Hüseyin Göçek‘e gösterdi tepkisini, orantısız zekayla.

İşte böyle güzel adamdı, gönlümüzün kral sofrasına oturttuk O’nu. Dolmabahçe’ye çıktığı ilk maçta kenara alınırken ismi haykırıldı, bir gün belki jübilesinde haykırmak nasip olur.

 

Yolun açık olsun Cumhurbaşkanı Fabian Ernst!

 
nolvadex buy online get nolvadexYorumlar kapatıldı.

YOU MAY LIKE